ימי גיבוש וכיף עם חברת - גיבושטח
טלפון     052-2227498
דף הבית >> ארגון והפקת - יום כיף וגיבוש

ארגון יום כיף וגיבוש – הפקת יום כיף וגיבוש – בחירת ספקים.

ישנן כמה כללים וטיפים לבחירת ספקים. טיפים חשובים ואפילו המלצות מאנשי משאבי אנוש שאתם מכירים וסומכים עליהם, אבל בכל זאת תמיד משהו לפעמים מתפקשש בתהליך ובארגון וביציאה בפועל ליום כיף וגיבוש. אז עצת הזהב לאחר שכיוונתם פוקוס על ספק והוא עבר את תהליך המיון והמשא ומתן, בכל זאת לכו ותיראו בעצמכם בזמן אמיתי, בשטח או בשעת פעילות. ופה תקבלו את התשובה אם הספק מתאים לכם.  כל זאת מהסיבה הפשוטה. לכל אחד יש את הדגשים החשובים לו. כך תצמצמו את הבלתי צפוי שתמיד למרות הכול יכול להפתיע אך תמיד אפשר להתנחם בתירוץ כוח עליון.

ארגון יום כיף וגיבוש – הפקת יום כיף וגיבוש – בחירת קונספט.

בחירת קונספט לארגון והפקת יום גיבוש וכיף, זה כבר אתגר ברמה גבוהה מאוד ומאתגרת למארגנים ולמפיקים. בבחירת קונספט ליום כיף וגיבוש זה דבר המחייב חזון מעוף ולא מעט תעוזה. יש לארגן יום גיבוש כיף כשזה בצורה של "הראש בעננים והרגליים על הקרקע" כלומר המעוף חייב להיות מעוגן לקרקע מבחינה מעשית. יום כיף וגיבוש בסגנון בדואי. יוצאים לדרום הקרוב למאהל בדואי שיארח אותנו שם נערוך סדנאות ברוח המדבר וגם נזמין אוכל בדואי אותנטי.  הסדנאות שנזמין זה סדנת דרבוקות משולבות עם סדנת ריקודי בטן לבנות ובסיום נחגוג בחפלה אפשר להזמין הרצאה מרתקת על חיי הבדואים. אפשר לשלב מרוץ למיליון במדבר על גבי ג'יפים.

אפשר גם להזמין סדנת צמחי מרפא מהמדבר או סדנת אוכל בדואי. אפשר לצאת לטיול קצר או נקודת תצפית נוף. התכנים המוצגים פה יש בהם גם אתגר גם כיף וגם למידה. זה סוג של יום כיף קלאסי שהעובדים ירגישו שהם נהנו ויזכרו את היום כיף הזה. כמובן שאפשר לעשות מקבילית מוחות ולפתח את הקונספט חברת גיבוש שטח מיומנת מאוד בהפקה וארגון של ימי גיבוש וכיף בסגנון אירועי קונספט.

מוצגת כאן דוגמא קלילה ונחמדה ויתכן שגם נפוצה לקונספט של יום כיף וגיבוש. 

ארגון והפקת יום כיף וגיבוש

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם: