ימי גיבוש וכיף עם חברת - גיבושטח
טלפון     052-2227498
דף הבית >> בלוג >> גיבוש עובדים בחורף

גיבוש עובדים בחורף – הזדמנות לימי כיף ייחודים ושוברי שיגרה

הפנייה השכיחה של הלקוחות בחורף, מעלה חשש ממזג אוויר שייפגע בהנאה או מתכנים שלא יהיו מותאמים. מהסיבה הזאת, חשוב בחורף לתכנן 2 תכניות מרכזיות.

בתכנית הראשונה, יש לבנות יום כיף או נופש לחברה כשכל התכנים המגבשים והחווייתיים מתרחשים תחת קורת גג. כך למשל, אפשר לבנות יום המשלב סדנת בישול תחרותית, חדרי בריחה, טיול בג'יפים סגורים, סיורים במרכזי מבקרים כגון יקבי בוטיק, בתי בד ייחודיים, מבשלות בירה, יוצרים ייחודיים, סדנאות העצמה ועוד..

אולם בתכנית השניי המלצתנו, לא לוותר על תכנים שמשלבים פעילויות אאוטדור כגון המרוץ למיליון ( יכול להיות עם רכבים ואז בכלל אין בעיה של גשם ), טיול בנחלים גועשים, טיול מרחצאות חמים, טיול לחרמון ואצבע הגליל, טיולי סוסים ועוד.

ניסיון רב שנים, מלמד שדווקא החורף מזמן שלל הזדמנויות לטיולים מיוחדים, אחרים ומפתיעים כגון טיול אתרי מפלים ונחלים גועשים, טיולים בנחלים הזורמים רק בחורף במלוא הדרם, קומזיץ מחמם בארוחת ערב ייחודית המשלבת לפני כן טיול עששיות ועוד..

יום כיף חורפי לעובדים שיהווה גם יום גיבוש דורש תכנון קפדני, הקשבה ללקוח, הכרת פרופיל המשתתפים, ניסיון להתחקות אחר טעמם של רוב המשתתפים, הזמן העומד לרשות הקבוצה ותקציב הקבוצה.

חשוב לנו לומר למקבלי החלטות בארגונים ובחברות באשר לפעילות הרווחה, החורף בישראל, הינו קלאסי להפקת ימי כיף מגבשים ולעיתים נדמה, שישנו קיבעון באשר להוצאת ימי גיבוש רק בקיץ החם ולא בחורף הנעים. שבירת השגרה בימי החורף, בהם אין יותר מדי חופשות, ההבנה שיש הזדמנויות שמזמן לנו הטבע, העלויות שיורדות כשמפיקים יום גיבוש בחורף והידיעה שניתן לעשות חם בלב בכל מזג אוויר, כל אלו, מחייבים ארגונים, שלא הוציאו עד עתה, ימי גיבוש בחורף, להתחיל לעשות זאת החל מהסתיו-חורף הבא. לכל שאלה ויעוץ, אנו לרשותכם תמיד.

גיבוש עובדים בחורף – יום כיף לחברות בחורף


החורף שלנו ברובו המוחלט מאיר פנים, מלווה בשמש נעימה ומאפשר מגוון אפשרויות לימי גיבוש ייחודיים לחברות וארגונים. בכל זאת, בחורף, בכדי שהגיבוש לא יפגע והיום כיף ייצא לפועל, ניתן לתכנן ימים שלמים שבהם מזג אוויר חורפי לא יפריע.

בכל מקרה, כל יום גיבוש או נופש חברה בחורף, יהיה מלווה בקולינארייה משובחת ובתכנון קפדני של הנסיעות, כך שהמשתתפים לא ימצאו את עצמם זמן רב מדי באוטובוס.

כך למשל, ארוחת הבוקר האיכותית תהייה באמצע הדרך ואם מדובר על נופש חברה, הרי שנתכנן שהתכנים של סוף היום הראשון ותחילת היום השני יתרחשו באזור של מקום הלינה.

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם: