ימי גיבוש וכיף עם חברת - גיבושטח
טלפון     052-2227498
דף הבית >> ימי גיבוש וכיף בית >> מידע נוסף >> גיבוש צוות

גיבוש צוות

איך בונים גיבוש צוות ?


בעולם שבו יש הפנמה הולכת וגוברת של חשיבות הפסיכולוגיה החיובית יש לבנות את הצוות דרך חוויות מעצימות עם משובים מחזקים והרבה מחמאות. יחד עם זאת, בכדי שיהיה גיבוש צוות אפקטיבי יש להביא את הצוות למקומות מאתגרים שבהם הגם שהמרחב הצוותי מלחיץ, הרי שהפלטפורמה הצוותית והאווירה בתוך הצוות יגרמו לצוות לחוש שבשבילו השמיים הם הגבול.

בניית תחושת שייכות תוביל להזדהות שתוביל למסוגלות
בכדי להשיג את המטרה יש ליצור בקרב החברים תחושה חמה של בית ! בית חם יוביל לרצון בסיסי להיות שייך ובאופן טבעי להזדהות עם מרבית פעולות ומטרות הבית ומכאן תגיע התחושה שהצוות מסוגל ויכול לכל.

סדנאות שטח, ימי כיף ופעילות חוץ כפלטפורמה מכרעת לגיבוש הצוות

חברים, חוויות, הווי ותחושה של בית נוצרים בקשיים של המשרד והחברה, אבל מזה יש לנו מספיק והאיזון החשוב ביותר בכדי להגיע לגיבוש אמיתי, זה להוציא את הצוות לפעילות אחרת, שונה, אשר תפיל מחיצות, תעמיק הכרות ותבנה משותף ברובד אחר.

גיבוש צוות בסדנאות שטח, מוביל לכך שלצד החיוך והצחוק, הצוות מאותגר כך שעליו לפתור ביחד דילמות שצצות לאורך זמן, להפעיל חשיבה יצירתית, לתמוך אחד את השני, לתת אמון באחר ולהיות סבלני…כשכל המשוב הוא מיידי הן בתוצאה והן בעיבוד הקבוצתי שנעשה. כשזה בשילוב של בישול משותף בשטח או לחילופין, בארוחת קדרות בשטח, הרי שזה לא פחות ממושלם לגיבושו של הצוות.

גיבוש ביום כיף לחברות או לקבוצות מהווה נדבך הולך וגובר בארגונים שכן יום כיף מוצלח גורם להווי להיבנות הן בחוויות, בתחושה שהצוות מתוגמל ומושקע והן במסורת שהולכת ונשמרת עם סיפורים, תמונות וידיעה שכאן בחברה שלנו משקיעים בגיבוש צוות.

ימי גיבוש וחוויה לפנסיונרים
חברים יקרים, היום זה כבר ברור " כל מה שאנחנו עושים לחברות וארגונים של "צעירים", אנחנו עושים גם לאזרחים הוותיקים, לגיל השלישי ולפנסיונריםהצוות המוביל של גיבושטח, ביצעה התאמות קלות של תכנים מגוונים כך שהאפשרויות ליום גיבוש בלתי נשכח הן רבות.ימי גיבוש וחוויה בהובלתנו, תמיד יהיו שמחים, משעשעים, עם יחס אישי ועם אוכל משובח.
האפשרויות הינן רבות ומיוחדות ויכולות להיות מאוד רלבנטיות  לכל גיל כולל ימי הולדת בטבע לחוגגים יום הולדת 60, 70, 80 ועד 120..


אנו נקשיב לכם ונציע את התוכניות המתאימות ביותר.

לפרטים נוספים, התקשרו לאיל :  052-22-27498.

לפרטים נוספים, התקשרו לאיל :  0522227498.

גיבוש צוות מה הכוונה כשאנו אומרים גיבוש צוות ?


גיבוש צוות זאת משימה לא פשוטה אם ניגשים אליה מבלי להבין במדעי הארגון ובהתנהלות אוניברסלית של קבוצות. יתר על כן, ניסיון כושל לגיבוש צוות, יכול לעשות נזק רב ובעייתי.

ראשית יש להבין שצוות מורכב מפרטים המרכיבים אותו, היות ואנו עוסקים בגיבוש ולא בפיתוח אישי, הרי שנסתפק באמירה, שלכל פרט בצוות יש להתייחס באופן פרטני ומותאם לפרט שכן כל אדם מורכב ובנוי מחוזקות וחולשות שלו ואם כל אחד יש לעשות תהליך העצמה שרלבנטי לו.

יחד עם זאת, הצוות בנוי מפרטים ואת הפרטים האלה צריך להעביר תהליך של גיבוש כך שלבסוף, היכולת הצוותית תגבר, כך שנוכל לומר שהשלם ( הצוותי ) גדול מסך כל חלקיו.

1 (2)

מה חשוב בגיבוש צוות ?


פעילות גיבוש נכונה מטפלת בבניית והגברת ההווי הצוותי, הקוד הבין חברי, השפה המשותפת, חידוד המטרה הצוותית ועוד, ואינה עוסקת בצייתנות צוותית עיוורת אלא באחדות גם כשיש חילוקי דעות או פרשנות שונה.

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם: