ימי גיבוש וכיף עם חברת - גיבושטח
טלפון     052-2227498
דף הבית >> טיול גיבוש

טיול גיבוש

 

אז מהו טיול גיבוש ?

טיול בו יש "נגיעות" של מעורבות אקטיבית של המשתתפים, אתרים ואטרקציות המתאימים לקבוצה, פעילות פיזית מותאמת לקבוצה, משחקי שטח, הרבה פנאי לצחוקים, אוכל טוב זה חובה ! מדריך טוב ויצירת אווירה של שחרור, יציאה מהשגרה וקבלת שרות יוצא דופן ! כשכל המרכיבים הללו, באים לידי ביטוי, אזי מדובר בטיול גיבוש.

חשיבותו של טיול גיבוש

טיול גיבוש או יום כיף שמטרתו הנאה, חוויה וגיבוש מעניקים ערך מוסף לא רק לעובדים אלא גם לארגון ולחברה.

מחקרים רבים מצביעים על כך שביצוע יום גיבוש המשלב פעילויות אקטיביות בטבע תורם רבות להרגשת השייכות לארגון, להזדהות עם מטרות החברה והארגון ובאופן ישיר לתפוקה בארגון. טיול גיבוש המתוכנן נכון, יכול להסיר מתחים, ליצור היכרות אחרת ושיפור התקשורת הבינאישית, התקשורת עם המנהלים ולאווירה אחרת.

איזה סוג של טיול גיבוש אנחנו מחפשים ?
כמובן שהטיול גיבוש שלכם חייב להיות מתוכנן עד לפרטים הקטנים ביותר, מותאם לחברי הקבוצה, תואם למזג האוויר, עם רצף הגיוני של היום ועוד…אולם הערך המוסף האמיתי של חברת גיבושטח, עוסק במתן שרות ופינוק יוצאי דופן כך שהטיול גיבוש הופך ליום בו תחושת המשתתפים, הינה תחושה של נתינה, אהבה ויחס אישי מיוחד במינו.

טיול גיבוש – יצירתיות
כשאנו מתכננים טיול גיבוש לעובדים, לחברה, לארגון או לקבוצה אנו עושים מאמץ גדול הן לתכנן כראוי ובהתאמה לקבוצה את הטיול גיבוש והן חושבים על ההיבט של טיול שונה, מקורי שמתוכנן עם הרבה יצירתיות. כיום, ישנם ארגונים אשר כתרבות ( מעולה ) יוצאים הרבה לטיולי גיבוש ומבקשים לחדש להם, וליצור טיול גיבוש אחר ורב גוני.


פעילויות שניתן לשלב בטיול גיבוש
בטרם אנו מציעים תוכנית לטיול ויום גיבוש, אנו לומדים היטב על הקבוצה ואיזה פעילויות גיבוש ניתן לשלב בטיול גיבוש שלה. למעשה, תמיד נבחן האם מתאים לקבוצה, במהלך הטיול לשחק משחק שטח כגון : משחקי ODT או המרוץ למיליון או ניווט משימתי או פעילות עם מימד גובה..ועוד. יחד עם זאת, לא תמיד, פעילויות מהסוג המוזכר, רלבנטיות לטיול גיבוש של כל קבוצה.

במקרים כאלה, יש לנו מגוון רחב של הצעות העוסקות בטיול גיבוש המשלב פעילויות "רכות" יותר עם מימד גיבושי.

טיול גיבוש – איפה ?
טיול גיבוש, הינו תלוי מזג האוויר ואנחנו נשאף בחורף לטייל בנגב, באזור ים המלח, מדבר יהודה ובתכנון נכון של הטיול גם בצפון הירוק והפורח. בכלל, טיול מגבש, המתוכנן נכון, יכול להתקיים גם בגשם אשר יכול להוות זרז לגיבוש ולמתן חוויות יוצאות דופן..אז, זכרו ! אם יוצאים, מגיעים למקומות נפלאים..ובטיול הגיבוש מהיר ומהנה.

האם כל טיול הוא טיול גיבוש ?

הרבה ארגונים פונים אלינו בבקשה לקבל הצעה לטיול גיבוש ובצדק, טיול שמתוכנן נכון ומוכוון לגיבוש זה קונספט מהנה, חווייתי, עם ערך מוסף ובלתי נשכח. הבעיה עולה, כשמתכננים טיול שאין בו שום מרכיב שיוצר גיבוש…

אנחנו בחברת גיבושטח, קבענו לעצמנו שהתנאי הבסיסי שלנו להוצאת טיול, זה מבנה המשלב גיבוש כך שבסוף היום גם החברה/הארגון ירגישו מסופקים ומלאי חוויות מיום מיוחד וגם יוכלו לומר בברור שלאחר הטיול, רמת הגיבוש עלתה/השתפרה והתחזקה.

זה המקום לומר שלא כל טיול מהווה טיול גיבוש ובמקרים כאלה הערך המוסף של הטיול כמעט ואינו קיים.

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם: