ימי גיבוש וכיף עם חברת - גיבושטח
טלפון     052-2227498
דף הבית >> טיול חברה

טיול חברה / נופש חברה


העובדים שלכם דרוכים וסקרנים באשר לנופש חברה לו הם מצפים כל השנה ובצדק. אין ספק שנופש חברה הינו אירוע שיא שמהותו גיבוש ופרגון לעובדים על עשייה ועבודה קשה כל השנה.

לחברת "גיבושטח" מחלקה המתמחה בהפקת נופש חברה לעובדים שכל מהותו ימי גיבוש וכיף לעובדים. אנו מתחילים את הנופש בפעילויות בדרך אל הנופש ומסיימים את הנופש בפעילויות בדרך חזרה והכל משולב במגוון רחב של מלונות ומקומות לינה, בפינוקים ובקולינאריה ברמה הגבוהה ביותר. אצלנו אין רגע משעמם..

נופש לעובדים בצפון ? או בכלל בירושלים ? אולי ים המלח ? מחלקת הנופש שלנו, תציע לכם ימים המשלבים פינוקים, משחקי גיבוש כגון המרוץ למליון לעובדים, טיולי משאיות ספארי, מסיבה שמחה, מופעים מצחקים במיוחד ועוד..
התקשרו, נקשיב ונציע לכם נופש חברה עם ערך מוסף מותאם עבורכם. 
 

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם:

טיול חברה מוצלח, חייב לקחת בחשבון את פרופיל המשתתפים, הזמן העומד לרשותנו ?, מה התקציב ? מה נעשה בשנה שעברה אם בכלל ? מה מטרתכם ? ועוד..

חברת גיבושטח יודעת מתוך ניסיון רב, שטיול חברה מוצלח בין אם הוא חד יומי ובין אם הוא סוג של נופש, חייב לשלב גם פעילויות אקטיביות מגבשות, המחייבות את המשתתפים להפשיל שרוולים, להוריד חליפות ופשוט להתגבש.

בטיול חברה שאנו מתכננים יש מקום רב לצחוק והומור וכן לאוכל מאוד משובח ! 
התקשרו ונשמח גם אתכם בהצעות מותאמות אישית לכם.
טיול חברה הינו יום שבו החברה רוצה להעניק לעובדיה ומנהליה מעט הפוגה מהעומס, השגרה והלחץ היומיומי.  אנו מבינים שהטיול חברה שלכם חייב להיות מגבש, חווייתי ובונה הווי שמח.

כאן בדיוק נכנס הצוות שלנו לתמונה ולאחר שאנו אוספים את כל הנתונים הדרושים לתכנון, נכנסת מערכת שלמה שבונה עבורכם יום גיבוש או נופש חברה מותאם וייחודי רק לכם.