ימי גיבוש וכיף עם חברת - גיבושטח
טלפון     052-2227498
דף הבית >> יום כיף לחברות

יום כיף לחברות

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם:

יום כיף לחברות – יום של חגיגה פעם בשנה.
יום כיף לחברה  יום כיף לחברות זה יום של חגיגה שכל עובדי החברה מצפים לו במשך שנה שלמה.
לעובדה זו שכל העובדים מצפים במשך שנה שלמה לחגיגה הזו ישנן השלכות רבות, כך שנושא של  יום כיף לחברות הינו נושא בעל משמעות וחשיבות אסטרטגית ממעלה ראשונה לחברות ועל כן יש לארגן יום שכזה עם המון מחשבה ותשומת לב עד לפרטים הקטנים כול זה, על מנת שנבטיח את הצלחת היום כיף, לשביעות רצונם של עובדי החברה –
כי יום כיף יש פעם בשנה.

ארגון יום כיף לחברות עריכת פרופיל או סקר.

מומלץ מאוד לערוך פרופיל של העובדים גיל מין רקע של הווי שהם אוהבים, מה הם הספיקו לחוות
והאם מה שהם חוו יצאים או שהם ירצו לחוות בשנית.

יום כיף פרופיל – גיל העובדים 

לגיל העובדים ופילוח גיל העובדים ישנה משמעות רבה כי ישנם פעילויות או חוויות שלא יתאים לצעירים אך למבוגרים יתאים או ההפך – לדוגמא כל פעילויות האקסטרים למיניהם.

יום כיף פרופיל העובדים פילוח ההוי התרבותי של העובדים. לדוגמא יש עובדים שהמוסיקה וההוי הים תיכוני חביב עליהם וישנם עובדים יתכן שהצעירים אוהבים סוגי הפופ למיניהם היפ הופ, טראנס וכד'  אז נא לארגן תקליטן בהתאם אם רוצים ריקודים ביום כיף.

כפי שהוסבר בארגון היום כיף, קביעת הפרופיל או הסקר או המיפוי יעזור לדעת מה מתאים ומה לא מתאים. זה תנאי ראשון להצלחה.

יום כיף לחברות - ארגון התקציב של היום כיף לחברות.

שוק היום כיף לחברות והמחיר נקבע בהתאם להיצע או הביקוש. כלל ידוע בעונות מעבר הביקוש גבוה וכך גם המחיר בקיץ או בחורף אם נדייק בחודשים אוגוסט, ינואר פבואר הביקוש נמוך וכך גם המחירים. יש האומרים שסוף שנה חודשים נובמבר דצמבר אלו חודשי שיא כי חברות ממהרות לנצל את התקציב שלא ניצלו במהלך השנה.
ישנה חשיבות עליונה בהכרת המחירים של הספקים השונים ומהו המחיר היקר ומהו המחיר הזול.
ומה מקבלים בעבור יקר ומה מקבלים בעבור הזול. לזה מגיעים לאחר שעורכים סקר שוק קפדני עם ירידה לפרטים כי מרווח המחירים של הספקים קטן יחסית והם ינסו על סעיפים קטנים בהצעת מחיר לגבות
כסף כך מה שהתחיל ברושם הראשוני כזול או כמחיר סביר, עלול להתגלות שונה וטיפה יקר מרושם הראשוני. 


יום כיף לחברות – איזור הפעילות הגיאוגרפי.

אין ספק שהאזורים המומלצים  ביותר והמבוקשים ליום כיף הוא איזור הצפון, כי בצפון יש הרבה מים ואנשים אוהבים מים וגם הכול ירוק.
יש להבדיל בין הצפון הרחוק לבין הצפון הקרוב ולמה הכוונה, הצפון הרחוק מוגדר כרמת הגולן ואצבע הגליל ואין ספק שיש שם נחלים מים והרבה מים אך שעת החזרה מיום כיף מאיזור הגולן היא באחת בלילה.
או שאפשר להגיע לצפון הקרוב שזה גלבוע עמק המעיינות הכרמל הגליל המערבי ומשם שעת ההגעה 22.00 או 23.00.


יום כיף לחברות – רק איכות ולפנק

בתכנון יום כיף כדאי לקבוע מטרות אם הן ניתנות להגדרה וכמו מומלץ לבצע פעילות גיבוש כל שהיא. ידוע שהגיבוש מביא את הכיף מאוד חשוב לעשות את היום כיף כך שנקודת המוצא תהיה הגיבוש.
הגיבוש יכול להיות בהרבה דרכים או הצבת אתגר לעובדים (צריך לדאוג שלא יהיה קשה מידי) הכי טוב להזמין חברה מקצועית מיומנת בעשייה הזו והיא זו שתארגן לכם יום כיף וגיבוש. אחד המקומות שניתן לפנק את העובדים זה כמובן באוכל ובספא מאוד חשוב.