ימי גיבוש וכיף עם חברת - גיבושטח
טלפון     052-2227498
דף הבית >> ימי גיבוש וכיף בית >> ימי גיבוש - ימי גיבוש וכיף בצפון >> ימי גיבוש בכרמל

ימי גיבוש בכרמל

ימי גיבוש בכרמל – מתקני חוף

כחלק מאפשרויות הגיבוש בחוף אנו יכולים להשתמש במתקני חוף כמו פארק חבלים, אומגה, 
קיר טיפוס ועוד כל מיני משחקים הקשורים לחבל, משחקים הקשורים לקשירות כמו בצופים.
ועליכם רק לבחור פעילות משלל הפעילויות שניתן לעשות על החוף כולל משחק כדור עף חופים.

כל מה שנותר לכם לעשות הוא לבחור חברה או ספק שיארגן לכם את יום הגיבוש והכיף המיוחדים בכרמל.
אחת האפשרויות המעניינות היא חברת ימי גיבוש אייל הלוי. המיוחד באייל הלוי והצוות שלו שהם באמת באים מאהבה, הרזומה שלהם מצוין, אייל הייה סמח"ט בצבא בגזרת הלבנון בתקופות הקשות ובאותה רצינות הוא מתייחס לארגון ימי גיבוש עם ירידה לפרטים הקטנים, התגובות לעבודתו של אייל נהדרות ומחמיאות.
אם תכננתם לעשות ימי גיבוש בכרמל אז בחרתם במקום המושלם ביותר לערוך ימי גיבוש. ראשית הכרמל זה קבוצה של הרים המתנשאים לרום של עד 540 מטר וזו אחת הסיבות לצמחיה העבותה לנחלים הזורמים הימה וזו הסיבה לנופים הקסומים עם הרבה פינות חמד שאפשר לעשות בהם ימי גיבוש.

היתרון העצום של חורש טבעי שמלא בפינות מסתור ומורדות מוריקות  כשעושים ימי גיבוש בכרמל יש הרבה צל וכיף לנוע בשטח במשחקי הרפתקאות וגיבוש .
עוד יתרון גדול שממש אין צורך לנסוע הרבה חוצים את הכביש וממש נמצאים בטבע.

ימי גיבוש בכרמל - חוצים את הכביש ונמצאים בטבע.

כשחברה או מקום עבודה מתכננים ליציאה ליום גיבוש וכיף , אחד השיקולים המרכזיים בתכנון הוא משך הזמן המוקצה לטובת יום הגיבוש.
ישנם מקומות עבודה שנמצאים במרכז או שישנם מקומות עבודה שעובדים במשמרות ואחד האתגרים של מקומות העבודה הוא לצאת ליום גיבוש מבלי לפגוע ביצור ובמהלך העבודה, ואם תהייה פגיעה היא תצומצם למינימום הכרחי או מינימום תפעולי.
לכן הרעיון של לצאת לימי גיבוש בכרמל קוסם להרבה חברות כי הכרמל קרוב למרכז זמן הנסיעה הוא כשעה וכמעת שאין פקקים. בבוקר התנועה היא לכיוון המרכז ואחר הצהרים התנועה היא מהמרכז צפונה לחיפה.

ימי גיבוש בכרמל – בין הכרמל לים.

וכאן יש לנו את יתרון הגדול בימי גיבוש בכרמל, גולשים במורדות הכרמל ולאחר מס' דקות אנו נמצאים בעולם אחר. כבחלום מתגלים לנו החופים הכי יפים בארץ חופים עם מים צלולים בצבע טורקיז וכאן יש לנו עולם שלם של פעילות גיבוש במים ובחוף כולל שייט במיני כלי חתירה שאיתם אפשר לעשות משחקי גיבוש כמעט כביד הדמיון הטובה כולל משטחים צפים.

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם: