ימי גיבוש וכיף עם חברת - גיבושטח
טלפון     052-2227498
דף הבית >> בלוג >> ימי גיבוש לעובדים

ימי גיבוש לעובדים 

בנוסף למתחם הפיינטבול עצמו ניתן ליהנות במקום גם ממתחם קליעה מסודר הכולל בתוכו בין היתר ירי של חץ וקשת. לחובבי הספורט המוטורי נמצאים במתחם שני מסלולי קארטינג. האחד מותאם לילדים קטנים והאחר מיועד לבני נוער ומבוגרים. אטרקציות נוספות במתחם כוללות ניווט במבוך תוך ניסיון לפתור כתב חידה וסדנאות ODT – סדנאות אתגריות בשטח עבור ילדים ומבוגרים. סדנאות המשלבות פיתוח כישורים חברתיים, הקניית מיומנויות ועוד. 
במתחם הפיינטבול של שפיים יכולות הקבוצות ליהנות גם משולחנות קק"ל הפרוסים במקום וממתחם בו ניתן לעשות על האש. המקום יכול להכיל עד אלף איש וניתן לקיים בו אירועים סגורים.


ימי גיבוש לעובדים 
ימי גיבוש לעובדים מיועדים לא פעם לצוות עובדים. ימי הגיבוש לעובדים מיועדים בראש ובראשונה להביא לשינוי אווירה ואוורור מימי העבודה במשרד או במפעל. צוות עובדים זוכה לחוות את החברים בצורה קצת אחרת ממה שהיו רגילים. 
לא פעם תכנון של ימי גיבוש לעובדים, נחשב למעט מאתגר יותר. במקומות עבודה רבים קיים סגל רחב של עובדים בטווח גילאים רחב עד מאוד. דבר הדורש חשיבה יתרה על אילו אטרקציות  שהן אלו שיספקו את כלל העובדים. 
ניתן למצוא אטרקציות רבות היכולות ומסוגלות לשלב יחדיו צעירים ומבוגרים. סדנאות אוכל ובישול רבות קיימות כיום, הן בתל אביב והן בירושלים. בחלק מן המקרים סדנאות האוכל כוללות בין היתר בישול ואף טיול בשווקים על מנת לרכוש את המצרכים הדרושים. אטרקציות משותפות נוספות לעובדים יכולים להיות כמובן מוזיאונים, הן אלו שאולי נוגעים באופן ישיר או עקיף בליבת עבודתם והן אלו אחרים שיכולים להעניק תוכן קצת אחר. 
אפשרות נוספת היא שילוב של ימי גיבוש לעובדים בו תינתן גם האפשרות לבחור במספר אטרקציות בו זמנית. ימי גיבוש רבים לעובדים בנויים לא פעם ממספר ימים בהם סגל העובדים שוכן בבית המלון שעל בסיסו יכולים העובדים לבחור מספר רב של אטרקציות, בין אם מדובר על אטרקציות מאתגרות וספורטיביות ובין אם אטרקציות אחרות הקיימות במקביל ומותאמות לגיל מבוגר וסולידי יותר. 
ימי גיבוש לעובדים
קיימות כמובן אפשרויות רבות ומגוונות לתכנון של ימי כיף, בין אם מדובר בימי כיף לקבוצות מאורגנות או לעובדים. 
ימי גיבוש לעובדים
חברות רבות אוהבות לשלב ימי גיבוש לעובדים עם אטרקציה מאתגרת ומהנה המשלבת בתוכה ספורט. בהינתן כך, אחת מהאטרקציות המומלצות לאתגר שכזה הוא ביקור בפיינטבול שבקיבוץ שפיים. הקיבוץ נמצא צפונית להרצלייה ועד כחצי שעת נסיעה מתל אביב. 
הפיינטבול בשפיים פתוח בכל ימות השבוע ומאפשר אירוח של קבוצות גדולות וקטנות וזאת בעבור קרבות פיינטבול סוערים. מתחם הפיינטבול כולל בתוכו מרחב רחב שבו מתחרות קבוצות ויחידים בקרב יריות באמצעות רובי צבע. המשחק דורש מהמתחרים שילוב של אינטליגנציה גבוהה, חשיבה מהירה, יכולת קבלת החלטות תחת לחץ, עבודת צוות וכושר גופני. 

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם: