ימי גיבוש וכיף עם חברת - גיבושטח
טלפון     052-2227498
דף הבית >> ימי גיבוש לקבוצות גדולות

ימי גיבוש לקבוצות גדולות

ימי כיף מגבשים לקבוצות גדולות !


תכנון ובניית סדנאות גיבוש לעובדים זה תחום למתמחים בנושא ואין להשאיר אותו לחובבנים. ימי כיף לעובדים מורכבים מפרטים קטנים רבים שיש להכיר היטב ובמיוחד כשמדובר על קבוצה גדולה.
מנהלים ובעלי תפקידים רבים מקרב אנשי משאבי אנוש ורווחת העובדים, חוששים ובצדק להוציא יום כיף שיהיה גם מגבש וגם חווייתי כשהקבוצות גדולות ואף גדולות מאוד.

מהי קבוצה גדולה ולמה חשוב להיערך בהתאם ?
השיקולים איזה יום כיף מתאים דווקא לארגון ספציפי הינם רבים וכשמדובר בקבוצות גדולות, זה מורכב הרבה יותר.
מניסיוננו הרב, ניתן להגדיר קבוצה מעל 70 משתתפים כקבוצה גדולה. כוונתנו היא, שמעל כמות של 70 משתתפים ישנו חשש שרבים מהמשתתפים "ילכו לאיבוד" ולא תתקיים ה"אינטימיות" הכל כך חשובה בין העובדים. במקרה שבו התכנים לא מתאימים, אנו נגיע מהר מאוד למצב שבו יום שתוכנן להיות מגבש וחווייתי, הופך למאוס וגורם למשתתפים לחכות בצד ממורמרים לחזרה הביתה.

לכן, תכנון יום כיף מגבש, שמח ותוסס, לקבוצות גדולות חייב תכנון קפדני ועם הרבה חשיבה..
השלבים החשובים לתכנון יום גיבוש לקבוצות גדולות הינם :
א. איסוף נתונים חשובים להכרת הקבוצה.
מה טווח הגילאים של העובדים ? מהו אופי עיסוקם ? איזה ימי גיבוש וכיף היו בשנתיים – שלוש האחרונות ? מהיכן יוצאים ליום ? כמה שעות עומדות לרשותנו ? ומספר העובדים הצפויים להגיע ?
ב. מהי מטרת היום ?
ארגונים וחברות לא תמיד מתייחסים לשאלה החשובה הזאת.
ג. מה התמהיל הנכון של התכנים ? 
בהיבט של תכנים המשלבים אתגר מול תכנים של נינוחות ופאסיביות ? מתי נכון שכולם יהיו ביחד ומתי רצוי לחוות את התוכן בקבוצות קטנות יותר ?
ד. היכן נכון לקיים את היום גיבוש ? 
חשוב מאוד ותלוי בעונת השנה, מזג אוויר, מרחק נסיעה ועוד..
ה. מה התפריט הרלבנטי לקבוצה ?
אנחנו כבר יודעים, חשיבותו של האוכל המוגש כמלכד ועושה אווירה ומצב רוח טוב הינו קריטי להצלחת היום כולו. יש להשקיע מחשבה באשר לתפריט המתאים לקבוצה.

לסיכום, יום כיף מגבש וחוויתי לקבוצה קטנה לרוב לא יכול להתאים לקבוצה גדולה. אנו כאנשי מקצוע המתכננים ימי גיבוש וכיף בהתאם לקבוצה, נערכים היטב וביתר הקפדה לימי כיף עם קבוצות גדולות בכדי להבטיח שאת היום כיף שלהם הם לא ישכחו מהסיבות הנכונות.

ימי גיבוש וכיף לקבוצות גדולות

אנו בחברת "גיבושטח" מתמחים בימי גיבוש וכיף לחברות וארגונים גדולים.

ברור לנו שיש להתאים את מיקום הפעילות, התוכנית ותכניה לגודל הקבוצה ! ממש חשוב לנו שכל משתתף ירגיש שהינו חלק חשוב מהחוויה ועל כן אנו משקיעים מחשבה רבה בשלב התכנון ואיננו מתפשרים על איכות התכנים ובטח לא על הקולינארייה המפורסמת שלנו.

מגוון האפשרויות הינו רב ואנו נשמח להקשיב ולייעץ לכם על תוכנית מותאמת לחברה שלכם והכל קרוב ומבלי לשהות שעות רבות באוטובוס או ברכבים.

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם:

קראו מה כתבה אחראית רווחה מחברה מפורסמת למקבילות שלה בחברה לאחר אירוע איתנו :


היי בנות,

"אתמול יצא לפועל אירוע אשר ארגנתי עבור הקבוצה שלי (כ-250 איש), זה יכול להתאים מאוד למי שיש לה קבוצה גדולה וצריכה לארגן אירועים שהם מורכבים מבחינה לוגיסטית ומבחינת תקציב. האירוע התקיים בכרמל. ההמלצה החמה ביותר היא על אייל הלוי והצוות מחברת "גיבושטח", אייל היה הספק היחיד מבין המון ספקים אליהם פניתי, אשר הצליח לגשר על המורכבות הרבה של הקבוצה שלי. נוסף על כך, הוא הספק היחיד אשר הציע לי מכלול שירותים ולא רק את הפעילות עצמה.

הפעילויות שעשינו:

תחנה של ניווט בשטח – חולקנו לקבוצות של 8-9 אנשים והיינו צריכים למצוא בשטח נ"צ ובו זמנית לפתור כתב חידה מאתגר (הוא באמת היה מאתגר והוציא המוןןןןן יצירתיות מהקבוצה)
מתחם של פעילויות ODT– 4 תחנות עם משחקי שטח משעשעים ומגבשים
סדנת קוקטיילים – זיו העביר לנו סדנת אלכוהול מצחיקה, מגניבה וחוויתית
ארוחת צהריים: השף שאייל עובד איתו עשה לנו ארוחת שטח טעימה ביותר שכללה 3 סוגי תבשילי קדרות, לחמים וסלטים, קינוחים ושתייה חמה וקרה. נקודה נוספת שחשוב לי להגיש ולציין

בקשר לאייל: לכל בעיה או מורכבות שהעליתי בפניו הוא עשה את המקסימום בשביל למצוא פתרון שיהיה קביל מבחינתנו, ועל מנת שנצא מרוצים. קיבלתי המון המון פידבקים חיוביים מהקבוצה שלי שציינו שזה היה אירוע מוצלח ומהנה שתוכנן בקפידה.

אני אשמח לתת פרטים נוספים לכל מי שתרצה, אתן מוזמנות לפנות אליי"  J