ימי גיבוש וכיף עם חברת - גיבושטח
טלפון     052-2227498


ימי גיבוש מיוחדים ומוצלחים לעובדים ולהנהלה 

רשימת תכנים מעולים לימי גיבוש – לא מה שחשבתם
יום גיבוש לחברה ולארגון הוא יום חג, יום שמח שיש לגשת אליו ברגישות הנכונה ובהבנה שתוכנית שמאוד הצליחה לחברה אחת, אינה בהכרח מתאימה לחברה אחרת.
ניסיוננו הרב לימד אותנו שיום גיבוש מיוחד עבור חברה אחת הינו סטנדרטי עבור חברה אחרת. יתר על כן, הבנו מהר מאוד שרשימת תכנים מעולים לימי גיבוש, אינה בהכרח ערובה להצלחה שכן התכנים חייבים להיות מותאמים לחברה או לארגון, כמו גם תזמונם ושיבוצם במהלך היום.


יום גיבוש מיוחד תכנון וירידה לפרטי

תכנון ומבנה היום חייב לקחת בחשבון את זמן הנסיעות (כדאי שהוא לא יעלה על 20% מהיום כולו וזה לא מובן מאליו בארצנו הפקוקה), את הארוחות, את התכנים המתאימים לפרופיל המשתתפים ואת החוויה שאנו רוצים לייצר.
לכן, מקצועית נכון יותר מדויק יותר לבנות ימי גיבוש מיוחדים וייחודיים באופן פרטני לכל חברה, ארגון או קבוצה.


ימי גיבוש מוצלחים הם תולדה של ניסיון רב 

רשימת התכנים המוצלחים נבחנה ונבחנת אצלנו בכל הפקת יום גיבוש מחדש, אולם, האתגר, כאמור, זה לבנות את יום הגיבוש על תכניו, בהתאמה למשתתפים.
בכל מקרה, אנו בחברת גיבושטח, תמיד ממליצים על תמהיל של גיבוש בטבע, תכני גיבוש עם מעט אתגר, תכנים של הומור עם מסר וכמובן אוכל משובח.
כך למשל, ניתן לשלב משחקי אאוטדור מעצימים, משחקי ניווט, משחק בסגנון חפשו את המטמון או המרוץ למיליון, טיול שטח רגלי מדהים, סנפלינג, טיול ג'יפים, ניווט על גבי ג'יפים, סדנאות תיפוף מטורפות שעושות שמח, טיול על גבי משאיות ספארי לקבוצות גדולות, שייט רגוע או שייט בסירות מהירות, סדנאות קוקטיילים קורעות מצחוק, מופע של אמן חושים מהטובים בארץ, חדרי בריחה מטורפים בטבע, מופעי השראה לחיים מדויקים יותר, משחק בסגנון "הישרדות" ועוד..
ניתן להתייעץ עימנו בכיף בנייד 052-2227498 , גיבושטח.