ימי גיבוש וכיף עם חברת - גיבושטח
טלפון     052-2227498
דף הבית >> ימי גיבוש וכיף בית >> רעיונות לפעילויות גיבוש לעובדים

רעיונות לפעילויות גיבוש לעובדים - 
סדנאות- O.D.T משחקי צוות

ההתנסות ודרך הלמידה החוויתית

התמודדות במשחקים השונים בחצר, בשדה ובמגרש – הרגשתי שעברתי עוד משוכה ועוד חלק ב"שריון" האישי הנבנה למעשה, דרך הלמידה החווייתית, החופש לנסות, החופש להחליט למרות הלחץ החברתי. דרך הכישלונות הקטנים והנצחנות המתוקים, הבחירות האישיות – דרך התחושות הללו פשוט צמחתי. הפעילות החווייתית והאתגרית בשטח מביאה את האדם והקבוצה לסביבה אחרת, שונה מהמחשב או מהמשרד, סביבה שבה נוצרות הזדמנויות להתבוננות אישית וקבוצתית כשהטבע והשטח זהה לכולם ומהווה נקודת פתיחה שווה לכולם. ומכאן, הרעיון המקסים של ביצוע "אתגר/פעילות מתוך החלטה" אישית או קבוצתית ליטול חלק בפעילות הינו, בעיני, פילוסופיה שלמה של לקיחת אחריות על עצמי ועל הסביבה שבה אני נמצא. מובן שהאתגרים והפעילויות בשטח מוציאים מהאנשים תובנות וצדדים חבויים באישיות שאינם באים לידי ביטוי ביום יום וכל זאת בזמן קצר יחסית, לכן, הנני רואה בפעילות שטח, הזדמנות להעצמה ולשיפור.

פעילות OutDoor עם גיבושטח

חברת "גיבושטח" מטפחת את הכלי האישי והארגוני הקרוי: פעילות Odt ובהנחיה מתאימה ניתן להוביל לשיפור מיידי בנושאים ספציפיים, באווירה הבין אישית והארגונית ומביאה לתוצאות בהיבט העסקי/הקבוצתי, ממשימות הבונות גיבוש והצלחה הדרגתית, כזאת שיוצרת אמון בין חברי הצוות ותחושת שייכות ומסוגלות.


יצירת אמון – שייכות – ומסוגלות.

לפעמים לעצור זו הדרך להמשיך
צוותי עובדים עלולים להיתקל במשברים וקשיים, במיוחד בזמנים של פיטורים במקום העבודה, קידום עובדים או שינויים ארגוניים היוצרים אווירה מתוחה ותחרותית. מנהלים צריכים לשמור על הגיבוש, שיתוף הפעולה והחברוּת בין אנשי הצוות, גם בעיתות של משבר, על מנת שהעבודה תתנהל בצורה הטובה ביותר. דרך מעולה לרענן את השגרה ולקדם את הצוות היא לצאת מהמשרד לטבע וליהנות מסדנת גיבוש חווייתית
.

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם:

סדנאות O.D.T - פעילות O.D.T - משחקי צוות
אין מחלוקת באשר לחשיבות של מיומנות וכישורים חברתיים לכל ילד, מתבגר או אדם מבוגר. היכולת להיות חלק מקבוצה ולהשתלב בה תורמת לתחושת המסוגלות העצמית ולהתמודדות עם האתגרים הרבים שהחיים מציבים לנו.

צבירת מיומנות וכישורי חיים
אדם צובר ורוכש מיומנויות, כישורים, ידע וניסיון במשך כל חייו. במבט לאחור – היכן רכשתי את המיומנויות החברתיות, היכולת לעבוד בצוות ולהיות חלק מקבוצה, להקשיב ולהשמיע, לחלוק ולהשפיע? תשובתי ברורה: לא למדתי את הדברים הללו מצפייה בטלוויזיה או מגלישה באינטרנט, לא באוניברסיטה וגם לא דרך ההתכתבות… רכשתי את הכלים החשובים הללו במשחקים הרבים בחצר, במגרש ובהתמודדות עם החברים.
אנו בגיבושטח מזמינים אתכם ליהנות מפעילות קלילה משעשעת ועם ערך מוסף רב. מדובר במשחקים המחייבים עבודת צוות, שיתוף פעולה ושיח בין חברי הקבוצה. המשחקים מותאמים ומתאימים לכל קבוצה וללא מאמץ פיזי.

לצד החוויה, התחרותיות והרצון להיות קבוצה הפועלת ביעילות, נוצרת אנרגיה של עשייה והתנסות שונה מהמתרחש במקום העבודה שכן המשתתפים "מורידים" מסכות וחליפות, מגלים ומתגלים והכל בהומור רב.

לא תאמינו, אבל אחרון העובדים והמנהלים "נכנסים" חזק למשחקים ולאקשן והאנרגיות בשמים...