ימי גיבוש וכיף עם חברת - גיבושטח
טלפון     052-2227498
דף הבית >> בלוג >> 5 דגשים ליום גיבוש נהדר ומוצלח

ימי גיבוש, ימי כיף

המירוץ למיליון

5 דגשים ליום גיבוש מוצלח במיוחד

איזון בין תכנים הדורשים עבודת צוות לתכנים של הקשבה וצחוק
חברים, גיבוש משיגים ב"פעולה" כגון משחק הדורש לפעול כצוות. הדוגמאות הקלאסיות לכך יכולות להיות משחקי צוות מעולם  ה – ODT או משחקים בסגנון המרוץ למיליון או משחקי ניווט.

יתר על כן, פעילות קלאסית, המחייבת עבודת צוות ומשלבת ניווט, נסיעת שטח ומשימות צוות, הינה פעילות של משחק בסגנון המרוץ למיליון על גבי ג'יפים. מאוד מוצלח, מיוחד ומשלב טבע במיטבו, עבודת צוות מגבשת והגעה למקומות שסביר להניח שרוב המשתתפים לא היו מגיעים אליהם לעולם. 

מנגד, תכנים כגון מעגלי תיפוף ושמחה, סדנאות הכנת קוקטיילים או הרצאה המשלבת הומור וערך מוסף הינם תכנים של הקשבה וצחוק.כאמור, שילוב של תכנים אלה עם אוכל טוב, הינם ערובה ליום גיבוש מוצלח.


אוכל מפנק !
ראשית ולפני הכל, נאמר שיום כיף מגבש, מתחיל בתכנון מדויק ומותאם לקבוצה ולמשתתפיה. לכן, לאחר שיחה שתמקד אותנו, נציע לכם יום שבו הקולינאריה של הבוקר ושל הצהרים/ערב תהייה משובחת ובלתי נשכחת. אנו מאמינים שאוכל מאחד, מגבש ועושה מצב רוח טוב לכן חברנו לשף המתמחה בארוחות שטח ויצרנו שיתופי פעולה עם המסעדות המובילות.

איכות ההדרכה
שימו לב ! לקוחות לרוב לא שואלים. אבל חשוב לדעת מי הולך להדריך אתכם במשחקי גיבוש, בטיול ג'יפים וכד'. דרשו שהמדריכים יהיו כאלה שזה מקצועם והינם "ילדים" שיתקשו לסחוף את העובדים שלכם.

זמן אוטובוס
במידה והנכם יוצאים ליום גיבוש חד יומי ( כמו רוב החברות ). נא ודאו שאינכם יושבים מחצית מהזמן באוטובוס...

חוות דעת מלקוחות מרוצים
אנו ממליצים לשוחח עם לקוחתנו כסטנדרט ומתוך רצון שתדעו מי אמור להוביל את יום הגיבוש שלכם. חשוב לשוחח, לפחות , עם 2-3 לקוחות שעשו עם החברה הרלבנטית, ימי גיבוש בסגנון שלכם. 


ימי גיבוש וכיף

ימי גיבוש וכיף בצפון

סדנאות odt וגיבוש

ארוחות בטבע

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם: