ימי גיבוש וכיף עם חברת - גיבושטח
טלפון     052-2227498
דף הבית >> סדנאות גיבוש למנהלים

סדנאות גיבוש למנהלים

סדנאות גיבוש למנהלים – כי גם בדרגים הגבוהים חשוב לשמור על רוח הצוות


כולנו כבר יודעים עד כמה חשובות סדנאות גיבוש  השונות המועברות לקבוצות וצוותי עבודה על מנת לתרום לשביעות הרצון, שיפור היחסים בין אנשי הצוות וכתוצאה מכך – הגדלת התפוקה. אך האם ידעתם כי קיימות גם  סדנאות גיבוש למנהלים שלהן תרומה משמעותית לארגון? בשורות הקרובות נבין את חשיבות העניין ונסקור את האפשרויות הרבות העומדות בפניכם לפני בחירת הסדנא.

סדנאות גיבוש למנהלים – מדוע זה כל כך חשוב?

מנהלים זוטרים ובכירים כאחד, עומדים בלחצים לא פשוטים בשל הרצון המתמיד לעמוד ביעדים ולנהל את עובדיהם בצורה המיטבית ביותר. כפי שמעידים מנהלים מוצלחים רבים, אחד מהקריטריונים החשובים ביותר בדרך לצליחת המשימה, הוא שמירה על יחסי אנוש תקינים מול כל הגורמים העוסקים במלאכה, והכרה של כל אחד מהם קצת יותר לעומק.

סדנאות גיבוש למנהלים נועדו בדיוק לשם השגת המטרה החשובה הזאת, והן מאפשרות למנהלי הארגון להכיר טוב יותר את עמיתיהם בדרגי הניהול השונים, דבר שמשפיע באופן ישיר על יחסי העבודה והגיבוש בתוך המחלקות ומבחינה בין-מחלקתית. הסדנאות נערכות בצורה שאינה פורמאלית ומאפשרות יציאה מהשגרה באמצעות פעילות מהנה שתורמת לכל המשתתפים הן מהפן הניהולי והן מהפן החברתי שמשליך על העובדים שתחתם. כל העובדות מראות כי בסופו של דבר הסדנאות השונות מביאות לשינוי חיובי ארוך טווח ולמיקסום הפוטנציאל הארגוני כולו.

סדנאות גיבוש למנהלים – אפשרויות ודגשים חשובים


ניתן למנות מספר רב של אפשרויות שמוצעות בתור סדנאות גיבוש למנהלים, ולכן חשוב מאוד לבחור בסדנא המתאימה ביותר על מנת להשיג את התוצאות המצופות. ראשית כל, חשוב לאפיין מבעוד מועד את היכולות של כל חברי הקבוצה מבחינת מגבלות רפואיות, גיל, מין ונכונות להשתתף בסדנאות בעלות אופי כזה או אחר.

כך למשל ניתן להשתתף בסדנת בישול כאשר לכל אחד מהמשתתפים תפקיד מוגדר שמשתלב גם עם תפקידם של האחרים. באופן זה נוצר מצב של שיתוף פעולה שמביא להיכרות טובה יותר של המנהלים אחד עם השני ולגיבוש חברתי מוצלח. סדנא נוספת שכדאי לקחת בחשבון היא סדנת תיפוף שבה כל חברי הקבוצה ישובים במעגל ולומדים את המקצבים השונים שמלמד המפעיל.

עם הזמן נוצרת הרמוניה מסויימת עד להפקת המנגינה המוצלחת ביותר שדורשת שיתוף פעולה מלא. בין לבין נערכות שיחות בין המשתתפים (בהנחיית המפעיל) כך שחברי הקבוצה זוכים להכיר את עמיתיהם בסביבה מעט שונה ולומדים את האופי שלהם מעבר לדמות המקצועית המוכרת. עוד סדנאות גיבוש למנהלים שיכולות לבוא בחשבון הן סדנאות בנושא עבודת צוות ופסיכולוגיה אירגונית, סדנאות מקצועיות לפיתוח מנהלים ועוד.

סדנת גיבוש למנהלים

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם: