ימי גיבוש וכיף עם חברת - גיבושטח
טלפון     052-2227498
דף הבית >> ימי גיבוש וכיף בית >> ערב גיבוש לעובדים

ערב גיבוש לעובדים


ערבי גיבוש לעובדים
חשיבותו של יום גיבוש לעובדים

בימים בהם התחרות במשק כל כך אגרסיבית והדרישה לתוצאות מהירות וברורות כל כך מחייבת, אנו מבלי לשים לב, "סוחטים" את המשאב החשוב ביותר בארגון ומביאים אותו לכדי שחיקה ומותשות. המשאב החשוב ביותר בארגון הוא כמובן "העובדים" שעל פי רוב רוצים להצליח בעבודתם, רוצים להרגיש שייכים למשפחה אבל גם רוצים שיעריכו אותם ויתגמלו בהתאם.

ערב גיבוש חברתי\ יום גיבוש לחברות, מבחינת המעביד/ההנהלה הוא תפיסת 2 ציפורים במכה אחת, גם עובדים מגובשים ומחייכים יותר וגם עובדים שלאחר יום גיבוש חוזרים עם כוחות מחודשים.

מה זה יום גיבוש לעובדים?

היום יכול וצריך להיבנות בתוכנית המשלבת אווירה טובה, כיף משחרר, תכנים רלבנטיים ואוכל טוב. כדאי ונכון להגדיר לעצמנו, מה אנחנו רוצים להשיג ביום הזה ? מה חשוב לעובדים שלנו ? מה חשוב לנו כהנהלה או כוועד שמתכנן את היום ?

בכל מקרה, אנו נתכנן את היום על מנת שתהייה בו מקסימום אינטראקציה, שיח לא רשמי השובר מחיצות והבונה הווי.

האם יש הבדל בין סדנת גיבוש ליום גיבוש?

אנו יודעים היום שעדיף שסדנת גיבוש מוצלחת תהייה חלק מיום גיבוש עובדים שלם, בו יש גם פעילות משעשעת, אוכל טוב, סדנא מוצלחת כגון סדנת בישול בשטח, טיול או סיור ועוד..לכן סדנת גיבוש יכולה להיות מוצלחת מאוד, באם תהייה מורכבת מכלל המרכיבים החשובים ליום הגיבוש.

כיצד נתכנן יום גיבוש לעובדים?

יום גיבוש דורש תכנון מקדים על מנת שהיום יהיה מכבד ומכובד הן עבור העובדים והן עבור הוועד או ההנהלה.

ראשית כדאי לבדוק באשר למאפיינים המרכזים של העובדים ? האם היום הזה מתאים לכל המשתתפים ברמה העקרונית ? האם בעבר נעשו ימי גיבוש דומים ? מה הוכח כמוצלח ? מה רוצים העובדים ?

אחרי שנענה על שאלות אלה, נשאל, עם מי אנחנו רוצים להפיק ולהוציא לפועל את היום ?

לאיזה חברה ניתן לתכנן יום גיבוש לעובדים שלנו?

חברים, פעילות גיבוש שלא נעשית באהבה, עדיף שלא יעשה..לעיתים קרובות, אנו נתקלים בחברות המציעות ימי גיבוש לחברות או סדנאות גיבוש כמוצר מדף שכביכול מתאים לכל החברות.

והרי ברור שבניית יום הגיבוש חייבת להיות מותאמת לכל ארגון וחברה באופן אישי. החל מהכרת המבנה הארגוני, חלוקה של גילאים, מרחק נסיעה, מצב חברתי, ימי גיבוש אחרונים שנעשו, תחומים ספציפיים שבהם רוצים לטפל ועוד..

יום גיבוש לעובדים וסדנת גיבוש לעובדים – מבחן ההצלחה

חברים יקרים, כשהעובדים לא מפסיקים לדבר על היום גיבוש, כשבתרבות הארגונית של הארגון, כולם יודעים שיום גיבוש לעובדים זה יום באמת מפנק ואיכותי, כשנוצר הווי סביב היום גיבוש, כשמרגישים באוויר שזה הצליח…זה באמת הצליח…מתי כבר הערב גיבוש עובדים הבא שלכם ? ? ?

אולי תהיו מעוניינים לקבל פרטים על ימי כיף לחברות

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם: